O NÁS

S více než desetiletou zkušeností z mezinárodních kanceláří a soukromé praxe jsme schopni řešit i nejsložitější právní záležitosti. Náš tým má znalosti a zkušenosti, které pomohou dosáhnout nejlepších výsledků, ať už řešíte občanskoprávní spory, obchodní záležitosti, koupě nebo prodej nemovitosti, problémy s vízy nebo povoleními k pobytu, nebo žádost o české občanství. Poskytujeme také pomoc klientům, kteří nežijí v České republice, ale potřebují pomoci s majetkem nebo dědictvím.

Snažíme se vám šetřit čas a dbáme o to, aby naše služby byly efektivní. Klíčové pro nás je, aby spolupráce s námi byla příjemná. Nebudeme vás zatěžovat paragrafy, dlouhými popisy a složitými větnými obraty, to si necháme až na naše podání vůči správním a soudním orgánům. Každého klienta posuzujeme individuálně a zohledňujeme jeho osobní nebo podnikatelské potřeby, protože víme, že každý případ je odlišný. Snažíme se co nejjednodušeji a bez stresu pomoci s jakýmkoliv právním problémem, aby se klienti mohli soustředit na to, co je pro ně důležité.

Pokud hledáte advokátní kancelář, která kombinuje zkušenosti, odborné znalosti a moderní přístup, jsme tu pro vás. Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře nebo e-mailu info@expatlegal.cz.

Proč si vybrat naši advokátní kancelář?

Jsme moderní advokáti, kteří dbají o to, aby naše služby byly efektivní, a je pro nás klíčové, aby spolupráce s námi byla příjemná.

pracujeme efektivně

máme přes 10 let zkušeností

jednáme s vámi vždy na rovinu

komunikujeme s Vámi jasně a srozumitelně

jsme vyškolení v mezinárodních společnostech