Flídrová Drozdek, advokátní kancelář - Azra Drozdek

Azra Drozdek

Azra je zkušená advokátka s více než desetiletou praxí. Během své praxe poskytovala poradenství širokému spektru klientů, včetně jednotlivců, malých podniků a velkých korporací.

Absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a v roce 2012 se přidala do týmu butikové advokátní kanceláře rutland ježek pod vedením JUDr. Moniky Rutland a JUDr. Mojmíra Ježka, Ph.D., kde se již během koncipientské praxe zaměřovala na cizinecké a azylové právo, ale také právo nemovitostí, obchodní a občanské právo. Po složení advokátních zkoušek v roce 2015 založila samostatnou advokátní praxi se sídlem v Praze.

Kromě imigračního práva má Azra rozsáhlé zkušenosti v oblasti poskytování poradenství cizincům, kteří si přejí požádat o české státní občanství a zejména pak v poskytování poradenství potomkům českých emigrantů. Kromě toho se Azra specializuje také na obchodní právo a pracovní právo.

Azra je místopředsedkyní Sdružení imigračních advokátů v České republice (www.simacr.cz) a členkou Fóra expertů Konsorcia nevládních organizací pracujících s migranty.

Když Azra nepracuje, věnuje se své rodině a svým zálibám, mezi které patří vaření a cestování. Má přátelského labradora, kterého bere s sebou na cesty a který ji také často doprovází do kanceláře.